Nederlandse Voetbal Academie opent VoetbalLab in Hoenderloo
Op maandag 3 mei a.s. opent de Nederlandse Voetbal Academie (NVAcademie) de deuren van het VoetbalLab op haar thuisbasis Hotel Residence Victoria te Hoenderloo. Tijdens een demonstratietraining wordt Inmotio’s monitoringsysteem lpmSoccer3D® officieel in gebruik genomen. Het VoetbalLab is tot stand gekomen in samenwerking met de NVAcademie, Golden Tulip Victoria en Inmotio.
VoetbalLab inzetbaar voor prof- en amateurclubs
Komend seizoen 2010/2011 zal het VoetbalLab in Hoenderloo beschikbaar zijn voor alle prof- en amateurclubs uit binnen- en buitenland. Zij kunnen tijdens trainingen en/of oefenwedstrijden hun spelers laten screenen op een groot aantal voetbalspecifieke aspecten.
Symposium testen, meten en analyseren van voetballen
Het symposium dat geheel in het teken staat van het testen, meten en analyseren van voetballen wordt om 13:00 uur afgetrapt met een demonstratietraining in het VoetbalLab. Kampioen De Graafschap zal als eerste team getest worden met lpmSoccer3D® op het trainingsveld in Hoenderloo. Daarna zullen specialisten van onder andere AC Milan, Chelsea en Bayern München spreken over het meten van teamtactische, fysiologische, psychologische en medische parameters binnen de voetbalcontext.
Voor meer informatie en registratie verwijzen we u naar www.nvacademie.nl.
 |
 |
« Terug